CMF55237R00FHBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
På lager: 136
237 Ohms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF55237R00FHBF
DigiKeys varenummer
CMF55237R00FHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF55237R00FHBF
Beskrivelse
RES 237 OHM 1/2W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF55237R00FHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)