CMF55221R00DHBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 290
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
221 Ohms ±0,5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF55221R00DHBF
DigiKeys varenummer
CMF55221R00DHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF55221R00DHBF
Beskrivelse
RES 221 OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF55221R00DHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)