CMF551R3000FKR6 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
1.3 Ohms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF551R3000FKR6
DigiKeys varenummer
CMF551R3000FKR6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF551R3000FKR6
Beskrivelse
RES 1.3 OHM 1/2W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF551R3000FKR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)