CMF551M6000BHEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.6 MOhms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF551M6000BHEA
DigiKeys varenummer
CMF551M6000BHEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF551M6000BHEA
Beskrivelse
RES 1.6M OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF551M6000BHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)