CMF551K7400FHEK
DigiKeys varenummer
541-CMF551K7400FHEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF551K7400FHEK
Beskrivelse
RES 1.74K OHM 1/2W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.74 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF551K7400FHEK Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)