CMF551K5000FKR6
DigiKeys varenummer
541-CMF551K5000FKR6TR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CMF551K5000FKR6CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CMF551K5000FKR6
Beskrivelse
RES 1.5K OHM 1/2W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF551K5000FKR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)