CMF551K0500DHBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
1.05 kOhms ±0,5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF551K0500DHBF
DigiKeys varenummer
CMF551K0500DHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF551K0500DHBF
Beskrivelse
RES 1.05K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF551K0500DHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)