CMF5519R800DHBF
DigiKeys varenummer
CMF5519R800DHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF5519R800DHBF
Beskrivelse
RES 19.8 OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19.8 Ohms ±0,5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF5519R800DHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)