CMF5519K600FKRE70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
19.6 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5519K600FKRE70
DigiKeys varenummer
CMF5519K600FKRE70-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5519K600FKRE70
Beskrivelse
RES 19.6K OHM 1/2W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5519K600FKRE70 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)