CMF55192R50DERE
DigiKeys varenummer
CMF55192R50DERE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF55192R50DERE
Beskrivelse
RES 192.5 OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
192.5 Ohms ±0,5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF55192R50DERE Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)