CMF55191R00DER6
DigiKeys varenummer
CMF55191R00DER6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF55191R00DER6
Beskrivelse
RES 191 OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
191 Ohms ±0,5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF55191R00DER6 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)