CMF55165K00BERE er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
165 kOhms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF55165K00BERE
DigiKeys varenummer
CMF55165K00BERE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF55165K00BERE
Beskrivelse
RES 165K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF55165K00BERE Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)