CMF55162K00BEEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
162 kOhms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF55162K00BEEB
DigiKeys varenummer
CMF55162K00BEEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF55162K00BEEB
Beskrivelse
RES 162K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF55162K00BEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)