CMF5513K665BEEB
DigiKeys varenummer
CMF5513K665BEEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5513K665BEEB
Beskrivelse
RES 13.665K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
13.665 kOhms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF5513K665BEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)