CMF55135K00BEEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
135 kOhms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF55135K00BEEB
DigiKeys varenummer
CMF55135K00BEEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF55135K00BEEB
Beskrivelse
RES 135K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF55135K00BEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)