CMF5512K100FEEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
12.1 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5512K100FEEA
DigiKeys varenummer
CMF5512K100FEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5512K100FEEA
Beskrivelse
RES 12.1K OHM 1/2W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Sammensætning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)