CMF5510K700BEEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
På lager: 897
10.7 kOhms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5510K700BEEK
DigiKeys varenummer
CMF5510K700BEEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF5510K700BEEK
Beskrivelse
RES 10.7K OHM 1/2W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5510K700BEEK Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)