CMF55100R00JNRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
På lager: 988
100 Ohms ±5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF55100R00JNRE
DigiKeys varenummer
CMF55100R00JNRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF55100R00JNRE
Beskrivelse
RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF55100R00JNRE Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)