CMF509K3100FKEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 405
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Similar
Stackpole Electronics Inc
9.31 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF509K3100FKEK
DigiKeys varenummer
CMF509K3100FKEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF509K3100FKEK
Beskrivelse
RES 9.31K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF509K3100FKEK Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)