CMF5075R000BEEB
DigiKeys varenummer
CMF75QBTR-ND - Tape & Reel (TR)
CMF75QBCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5075R000BEEB
Beskrivelse
RES 75 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
75 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF5075R000BEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)