CMF504K6400FHEB
DigiKeys varenummer
CMF4.64KQFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CMF4.64KQFCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CMF504K6400FHEB
Beskrivelse
RES 4.64K OHM 1/4W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.64 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF504K6400FHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)