CMF504K3000DHEB
DigiKeys varenummer
CMF504K3000DHEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF504K3000DHEB
Beskrivelse
RES 4.3K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.3 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF504K3000DHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)