CMF503K3200BERE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
3.32 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF503K3200BERE
DigiKeys varenummer
CMF503K3200BERE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF503K3200BERE
Beskrivelse
RES 3.32K OHM 1/4W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF503K3200BERE Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)