CMF5030K100FKRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Vishay Dale
På lager: 2.027
Datablad
30.1 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5030K100FKRE
DigiKeys varenummer
CMF5030K100FKRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5030K100FKRE
Beskrivelse
RES 30.1K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5030K100FKRE Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)