CMF5030K100FHEB
DigiKeys varenummer
CMF30.1KQFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CMF30.1KQFCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5030K100FHEB
Beskrivelse
RES 30.1K OHM 1/4W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30.1 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF5030K100FHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)