CMF50220K00FHEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 5.456
Datablad
220 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF50220K00FHEA
DigiKeys varenummer
CMF50220K00FHEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF50220K00FHEA
Beskrivelse
RES 220K OHM 1/4W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF50220K00FHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)