CMF501K5000JNEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
1.5 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF501K5000JNEK
DigiKeys varenummer
CMF501K5000JNEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF501K5000JNEK
Beskrivelse
RES 1.5K OHM 1/4W 5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF501K5000JNEK Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)