CMF50196K00BHEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
196 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF50196K00BHEK
DigiKeys varenummer
CMF50196K00BHEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF50196K00BHEK
Beskrivelse
RES 196K OHM 1/4W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF50196K00BHEK Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)