CMF5018K200BHBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
18.2 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5018K200BHBF
DigiKeys varenummer
CMF5018K200BHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF5018K200BHBF
Beskrivelse
RES 18.2K OHM 1/4W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF5018K200BHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)