CMF50150R00BEBF
DigiKeys varenummer
CMF50150R00BEBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF50150R00BEBF
Beskrivelse
RES 150 OHM 1/4W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF50150R00BEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)