CMF5014R500DHEK
DigiKeys varenummer
CMF5014R500DHEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF5014R500DHEK
Beskrivelse
RES 14.5 OHM 1/4W .5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14.5 Ohms ±0,5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF5014R500DHEK Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)