CMF5014R500DHBF
DigiKeys varenummer
CMF5014R500DHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF5014R500DHBF
Beskrivelse
RES 14.5 OHM 1/4W .5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14.5 Ohms ±0,5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF5014R500DHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)