CMF5012R100BEEK
DigiKeys varenummer
CMF5012R100BEEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF5012R100BEEK
Beskrivelse
RES 12.1 OHM 1/4W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12.1 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF5012R100BEEK Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)