CMF50110R00FHEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 726
Datablad
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Similar
Stackpole Electronics Inc
110 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF50110R00FHEA
DigiKeys varenummer
CMF50110R00FHEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF50110R00FHEA
Beskrivelse
RES 110 OHM 1/4W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF50110R00FHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)