CMF5010R000BEEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5010R000BEEB
DigiKeys varenummer
CMF5010R000BEEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5010R000BEEB
Beskrivelse
RES 10 OHM 1/4W .1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5010R000BEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)