CMF5010K200FKR6 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Vishay Dale
På lager: 478
Datablad
10.2 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5010K200FKR6
DigiKeys varenummer
CMF5010K200FKR6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5010K200FKR6
Beskrivelse
RES 10.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5010K200FKR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)