CMF5010K000JLEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 2.189
Datablad
Opgradering
Datablad
På lager: 217
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
10 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5010K000JLEB
DigiKeys varenummer
CMF5010K000JLEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5010K000JLEB
Beskrivelse
RES 10K OHM 1/4W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5010K000JLEB Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)