CMF202R2000JNEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.2 Ohms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF202R2000JNEB
DigiKeys varenummer
CMF202R2000JNEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF202R2000JNEB
Beskrivelse
RES 2.2 OHM 1W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF202R2000JNEB Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,375" L (3,68mm x 9,53mm)