CMF201R3000JNRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
1.3 Ohms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF201R3000JNRE
DigiKeys varenummer
CMF201R3000JNRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF201R3000JNRE
Beskrivelse
RES 1.3 OHM 1W 5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF201R3000JNRE Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,375" L (3,68mm x 9,53mm)