CMF20180R00GNBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
180 Ohms ±2% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF20180R00GNBF
DigiKeys varenummer
CMF20180R00GNBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF20180R00GNBF
Beskrivelse
RES 180 OHM 1W 2% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF20180R00GNBF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,375" L (3,68mm x 9,53mm)