CMF2012R000GKEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
12 Ohms ±2% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF2012R000GKEB
DigiKeys varenummer
CMF2012R000GKEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF2012R000GKEB
Beskrivelse
RES 12 OHM 1W 2% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF2012R000GKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,375" L (3,68mm x 9,53mm)