CMF2012K000GKRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
12 kOhms ±2% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF2012K000GKRE
DigiKeys varenummer
CMF2012K000GKRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF2012K000GKRE
Beskrivelse
RES 12K OHM 1W 2% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF2012K000GKRE Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,375" L (3,68mm x 9,53mm)