CMF20100R00JKRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
100 Ohms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF20100R00JKRE
DigiKeys varenummer
CMF20100R00JKRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF20100R00JKRE
Beskrivelse
RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF20100R00JKRE Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,375" L (3,68mm x 9,53mm)