CMF075R1000JLEK
DigiKeys varenummer
CMF075R1000JLEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF075R1000JLEK
Beskrivelse
RES 5.1 OHM 1/2W 5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5.1 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF075R1000JLEK Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)