CMF0739R000JKBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
39 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF0739R000JKBF
DigiKeys varenummer
CMF0739R000JKBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF0739R000JKBF
Beskrivelse
RES 39 OHM 1/2W 5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF0739R000JKBF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)