CMF071R6000JLRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
1.6 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF071R6000JLRE
DigiKeys varenummer
CMF071R6000JLRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF071R6000JLRE
Beskrivelse
RES 1.6 OHM 1/2W 5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF071R6000JLRE Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)