CMF071K8000GKBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
1.8 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF071K8000GKBF
DigiKeys varenummer
CMF071K8000GKBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF071K8000GKBF
Beskrivelse
RES 1.8K OHM 1/2W 2% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF071K8000GKBF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)