CMF071K2000GKR6 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
1.2 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF071K2000GKR6
DigiKeys varenummer
CMF071K2000GKR6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF071K2000GKR6
Beskrivelse
RES 1.2K OHM 1/2W 2% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF071K2000GKR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)