CDMM20M0F2500DET
DigiKeys varenummer
3579-CDMM20M0F2500DETTR-ND - Tape & Reel (TR)
3579-CDMM20M0F2500DETCT-ND - Afskåret tape (CT)
3579-CDMM20M0F2500DETDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDMM20M0F2500DET
Beskrivelse
CDMM, 20M0, 1%, 250:1, RATIO TOL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20M Ohm ±1% 750mW Effekt pr. Element Spændingsdeler 2 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 4527 J-ledning
Kategori
Effekt pr. element
750mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Applikationer
Spændingsdeler (TCR-matchet)
Modstand (Ohm)
20M
Tolerance
±1%
Pakke/hus
4527 J-ledning
Leverandørs enhedspakning
4527
Modstands afstemningsforhold
±0,5%
Størrelse/dimension
0,455" L x 0,275" B (11,56mm x 6,98mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,177" (4,49mm)