CDMA5M00F2500DE5
DigiKeys varenummer
3579-CDMA5M00F2500DE5TR-ND - Tape & Reel (TR)
3579-CDMA5M00F2500DE5CT-ND - Afskåret tape (CT)
3579-CDMA5M00F2500DE5DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDMA5M00F2500DE5
Beskrivelse
RES NTWK 2 RES 5M OHM 2512
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20k, 5M Ohm ±1% 500mW Effekt pr. Element Spændingsdeler 2 Modstandsnetværk arrays ±10ppm/°C
Effekt pr. element
500mW
Serie
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Modstand (Ohm)
20k, 5M
Applikationer
Automotive AEC-Q200, Spændingsdeler (TCR-matchet)
Tolerance
±1%
Leverandørs enhedspakning
2512
Modstands afstemningsforhold
±0,5%
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,126" B (6,35mm x 3,20mm)
Modstand-Forhold-Drift
±10ppm/°C
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,76mm)